laserowa depilacja twarzy Beauty Skin

Wiele kobiet posiada widoczne włoski tuż pod nosem, na brodzie, w uszach czy między brwiami. Spowodowane jest to zaburzeniami hormonalnymi, które należy leczyć spożywaniem odpowiednich leków. Walcząc z owłosieniem na twarzy, kobiety stosują depilację woskiem, która niestety wielokrotnie podrażnia delikatną skórę twarzy i powoduje świąd i zaczerwienienie. Dodatkowo metodę tę trzeba regularnie i wielokrotnie powtarzać, ponieważ włoski ponownie odrastają po niedługim czasie. Jest to nie tyle czasochłonne ile inwazyjne. Rozwiązaniem tego problemu może być epilacja laserowa, która pomoże trwale usunąć owłosienie na twarzy i innych obszarach ciała.

Postaw na bezpieczną depilację owłosienia twarzy

Owłosienie twarzy stanowi spory problem dla kobiet, dlatego warto poznać epilację laserową, która usunie owłosienie na twarzy. Nasi wykwalifikowani specjaliści wykonują depilację laserową twarzy w bezpieczny i komfortowy sposób. W klinice znajdziesz dwa rodzaje zabiegów depilacji laserowej twarzy, które w bezinwazyjny sposób likwidują owłosienie, są nimi: Laser Deka Motus AX oraz Laser Vectus.

Epilacja laserowa owłosienia twarzy – laser aleksandrytowy

Laser aleksandrytowy – laser Deka Motus AX usunie nawet jasne i cienkie włoski z wybranej partii lub całej twarzy. Można nim usunąć owłosienie na twarzy z miejsc takich jak: broda, wąsik, baczki, uszy, obszar między brwiami czy szyja. Taki zabieg charakteryzuje się wysokim natężeniem energii (o 25% większym od diodowego). Urządzenie posiada szafirową głowicę, która jest jedyną taką na rynku spośród urządzeń do depilacji laserowej. Wykorzystuje ono nowatorską i rewolucyjną technologię “Moveo”, która pozwala na wysoką i bezpieczną skuteczność dzięki szybkiemu trybowi pracy. Deka Motus AX posiada specjalistyczny system chłodzenia głowicy do 15°C oraz dużą możliwość manewru, dzięki czemu nie występuje żadne ryzyko poparzenia bądź dyskomfortu dla Pacjenta. Urządzenie stopniowo nagrzewa mieszki włosowe, po czym pochłania ich energię, doprowadzając do całkowitego zniszczenia włosa. Poleca się wykonanie czterech sesji zabiegowych w czterotygodniowych odstępach czasu, aby otrzymać w pełni zadowalający i trwały efekt.

Laser Vectus na skuteczną depilację owłosienia na twarzy

Laser Vectus – depilacja/epilacja laserowa specjalistycznym urządzeniem Vectus jest niezwykle skuteczna. Przed zabiegiem przeprowadza się badanie poziomu melaniny w skórze, aby móc indywidualnie dobrać jego moc do typu skóry i włosa Pacjenta, a także w bezpieczny sposób przeprowadzić cały zabieg. Inteligentny czytnik o nazwie Skintel przykłada się do skóry Pacjenta, po czym następuje weryfikacja poziomu melaniny i ustalenie odpowiednich parametrów pracy, aby zabieg mógł przynieść w pełni zadowalające efekty. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalistyczną technologię chłodzenia Advanced Contact Cooling SM, aby wyeliminować ewentualny dyskomfort i ból z nim związany. Wybrany obszar chłodzi się przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu można spokojnie wrócić do swoich codziennych obowiązków. Póki jednak skóra się nie zregeneruje, warto zrezygnować z solarium, kąpieli słonecznych, basenu czy sauny. W laserowej epilacji Vectus wykonuje się maksymalnie do sześciu powtórzeń wraz z czterotygodniowym odstępem czasu. Specjalista ustala dokładny proces indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Powyższe zabiegi laserowej depilacji twarzy pozwalają na trwałe, bezpowrotne i bezinwazyjne pozbycie się owłosienia na twarzy, które koliduje z naszym poczuciem kobiecości, pewności siebie i swobody.