beauty skin klinika

Depilacja laserowa łydek to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Właściwie nie powinno to dziwić – jedwabiście gładka skóra wpisuje się we współczesny kanon piękna. Jednak oprócz atrakcyjnego wyglądu depilacja laserowa nóg niesie jeszcze jedną ogromną korzyść – pozwala zapomnieć o uciążliwej maszynce i zaoszczędzić sporo czasu. Depilację laserową pokochały kobiety na całym świecie. Chcesz do nich dołączyć?

Depilacja laserowa łydek – epilacja, jakiej potrzebujesz

W Beauty Skin dysponujemy 10 różnymi urządzeniami do epilacji, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Gościom dokładnie takie zabiegi, jakich potrzebują. W naszych klinikach do depilacji  laserowej nóg stosujemy:

  • Lasery Vectus, które jako jedyne ze wszystkich urządzeń epilacyjnych mają wbudowany inteligentny czujnik poziomu melaniny w skórze (SkIntel). Dzięki niemu epilacja przeprowadzana jest z dużą precyzją, bez ryzyka poparzenia.
  • Lasery Motus AX to innowacyjne lasery aleksandrytowe, które skutecznie usuwają jasne i cienkie włoski. Dzieje się tak za sprawą wysokiej absorpcji energii przez chromofory melaniny, nawet o ¼ wyższą niż przy zastosowaniu lasera diodowego.
  • Lasery Thunder MT to połączenie trzech technologii: aleksandrytowej, neodymowo-yagowej i mieszanej, co pozwala przeprowadzać epilację jeszcze bardziej skutecznie i bezpiecznie. Zabiegi Thunder MT sprawdzają się nawet podczas usuwania jasnych włosków ze śniadej skóry.
  • Laser GentleLase – w Polsce to wciąż nowość, u nas codzienne narzędzie pracy. GentleLase jest najnowocześniejszym laserem aleksandrytowym o wszechstronnym zastosowaniu. Oprócz trwałego usuwania owłosienia sprawdza się w leczeniu hirsutyzmu, a także redukcji przebarwień i zmian naczyniowych!

Depilacja laserowa nóg nie boli – dbamy o Twój komfort

Współczesne lasery epilacyjne są nie tylko skuteczne i bezpieczne, lecz również delikatne dla skóry. Każde z urządzeń do depilacji laserowej nóg, z którego korzystamy, ma wbudowany unikalny system chłodzący. W przypadku laserów Thunder MT jest to głowica pomiarowa OptiSkan TH zintegrowana z systemem Qool-Air, która równomiernie aplikuje energię lasera na dużej powierzchni skóry, jednocześnie chłodząc ją, czyniąc epilację praktycznie bezbolesną. W trakcie zabiegu może pojawić się uczucie zimna, mrowienia, ale nie ból. Tym bardziej, że w Beauty Skin posiadamy 4 chłodziarki Cryo 6, w dużym stopniu podnoszące komfort zabiegów epilacyjnych. U nas depilacja laserowa nóg nie boli i trwa dosłownie chwilę, czasem dwie.

Depilacja laserowa łydek – ile zabiegów? To zależy…

Najszybsze efekty przynosi depilacja laserowa łydek wykonywana laserem Motus AX. Zwykle wystarczą 4 zabiegi wykonywane raz w miesiącu, a wyraźne zmniejszenie owłosienia widać już po pierwszej sesji. Musisz jednak wiedzieć, że zabiegi dobiera się indywidualnie, w zależności od oczekiwań, ale i stanu zdrowia. Również skuteczność depilacji laserowej bywa zmienna. Kiedy u jednych wystarczą trzy zabiegi, u innych potrzebnych będzie 6 powtórzeń. Wynika to przede wszystkim z różnorodności owłosienia oraz typów karnacji. Po prostu każdy z nas jest inny. Na szczęście potrafimy się do tego dostosować i zapewnić doskonałe efekty epilacji.

Depilacja laserowa łydek – cena z atrakcyjną zniżką

Ceny depilacji laserowej łydek różnią się w zależności od zastosowanych urządzeń.

  • Depilacja laserowa łydek z kolanami Vectus – 270 zł
  • Depilacja laserowa łydek z kolanami Thunder MT – 550 zł
  • Depilacja laserowa łydek z kolanami Motus AX – 375 zł
  • Depilacja laserowa łydek z kolanami GentleLase – 400 zł

Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki. Od 5. epilacji danej partii ciała  obowiązuje -20% na zabiegi wykonywane dowolnym laserem. Ponadto dla wszystkich Gości Beauty Skin oferujemy zabiegi epilacyjne w pakietach rabatowych. Zaglądaj na nasze strony i kanały w social mediach, od czasu do czasu przygotowujemy oferty specjalne, z których warto skorzystać. Szczegóły w zakładce “Promocje”: https://www.beautyskin.com.pl/promocja-warszawa/