beauty skin klinika

W dzisiejszych czasach gładka i aksamitna skóra jest pożądana. Gładkie ciało to obowiązek. Widząc odrastające włoski najczęściej sięgamy po maszynki do golenia, depilujemy woskiem czy pastą cukrową, gdy po kilku tygodniach zauważamy, że czynność musimy powtórzyć. Prawda jest taka, że takimi sposobami nie wiele możemy zdziałać. Jeżeli zależy nam na tym, aby mieć trwale usunięte zbędne owłosienie musimy sięgnąć po skuteczne metody depilacji. Jedną z nich jest depilacja laserowa za pomocą lasera Motus AX.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Laser Motus AX to najnowsza technologia dostępna na rynku, która powoduje trwałe niszczenie mieszków włosowych poprzez działanie wiązki lasera na skórę. Można go wykonywać przez cały rok, niezależnie od koloru włosów i fototypu skóry.

Laser Motus AX – dla kogo?

Dzięki działaniu lasera Motus AX możemy pozbyć się owłosienia z nóg, okolic bikini, pach, pleców, rąk, a także dekoltu. Główną zaletą lasera Motus AX jest możliwość usunięcia również cienkich i jasnych włosów z wybranych okolic. Sprawia to wysoka absorpcja energii na chromofor melaniny. Żaden inny laser nie jest tak skuteczny pod tym względem. Laser Motus AX pozwala trwale pozbyć się jasnych włosów z okolic wąsika, baczków i brody.

Odpowiednie przygotowanie do depilacji laserowej

Przed zabiegiem należy ogolić część ciała, która ma zostać poddana depilacji. Pozostawiona mała część z owłosieniem (2cm x 2cm) pomoże dobrać właściwe parametry lasera. Skóra powinna być czysta i sucha. Nie wskazane jest bezpośrednio przed zabiegiem stosowanie kremów samoopalających, nawilżających lub kremów do depilacji.

Laser Motus AX – jak przebiega zabieg?

Depilacja laserowa za pomocą lasera Motus AX stanowi najskuteczniejszą metodę walki z niechcianym owłosieniem. Ruch ciągły laserem aleksandrytowym czyli Motus stopniowo nagrzewa mieszki włosowe i w ten sposób je niszczy. Na komfort zabiegu wpływa wbudowany zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry, a to za sprawą szafirowej końcówki, która jest schładzana do temperatury 15°C. Cały zabieg jest bezbolesny.

Laser Motus AX – skuteczność

Zabieg depilacji laserem Motus AX jest bezpieczny i niezwykle efektowny. Jak podkreślają specjaliści z kliniki Beauty Skin ilość zabiegów zależy od indywidualnych uwarunkowań danej osoby. Aby uzyskać trwały efekt zalecane jest wykonanie 4 zabiegów depilacji laserowej laserem Motus AX, z odstępami 4-10 tygodniowymi.

Laser Motus AX – przeciwwskazania

– ciąża i karmienie piersią

– świeża opalenizna

– epilepsja

– cukrzyca

– implanty elektroniczne/metalowe

– łuszczyca, bielactwo

– przerwana ciągłość naskórka

– infekcje bakteryjne i wirusowe

– aktywne choroby skóry, opryszczka, bliznowce

– przyjmowanie leków światłouczulających np. retinoidów

– rozrusznik serca.

Zadbana, gładka skóra to atut każdej kobiety. Warto wybrać skuteczną dla siebie metodę depilacji. Na rynku znajduje się kilka laserów wykorzystywanych przy depilacji laserowej. Laser Motus AX zasługuje na szczególne uznanie. Jeśli nie akceptujemy owłosienia na skórze, laser Motus AX jest rozwiązaniem, który pomoże nam pozbyć się tego problemu na stałe.

Więcej informacji o depilacji laserem Motus AX na stronie www.beautyskin.com.pl