depilacja dla skóry wrażliwej Beauty Skin

Osoby ze skórą wrażliwą często zastanawiają się, czy depilacja laserowa w ich przypadku jest możliwa, nie wiedzą też, jaki laser do depilacji wybrać. Jeśli szukasz sposobów, które pomogą Ci uporać się raz na zawsze z mocno drażliwym problemem, jakim jest zbędne owłosienie, zobacz jakie zabiegi usuwania owłosienia oferujemy. W naszej Klinice wykonujemy zabieg epilacji laserowej specjalnymi technologiami, które idealnie współgrają z każdym typem skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Dowiedz się, jakie lasery do depilacji poleca się osobom ze szczególnie wrażliwą skórą.

Posiadanie skóry wrażliwej jest sporym wyzwaniem, ponieważ z ogromną rozwagą i ostrożnością trzeba stosować wszystkie kosmetyki bądź wykonywać na niej zabiegi pielęgnujące, peelingujące lub medycyny estetycznej. Jeśli jesteś posiadaczką wrażliwej skóry, zapewne nie raz borykałaś się ze skutkami ubocznymi, stosując jednorazowe maszynki do golenia bądź wosk. Temat wrastających włosków bądź stanów zapalnych w ich miejscu zapewne również Cię nie ominął. W takim przypadku szczególnie ważne jest odpowiednie dobranie lasera do depilacji.

Epilacja laserowa nawet dla najbardziej delikatnej skóry

Delikatna skóra jest najbardziej podatna na czynniki zewnętrzne, które podrażniają i zaburzają jej prawidłowe funkcjonowanie. Warto jednak wiedzieć, iż laseroterapia działa również leczniczo i przeciwzapalnie na ujście mieszka włosowego. Poniżej prezentujemy dwa innowacyjne urządzenia do epilacji, które skutecznie sprawdzą się na delikatnej i podatnej na podrażnienia skórze.

Najskuteczniejszy laser do depilacji dla skóry wrażliwej

Wybór lasera do depilacji to ważna kwestia, szczególnie dla posiadaczek skóry wrażliwej. Nowoczesne technologie laserowe, jakie posiadamy w naszej klinice, pozwalają na wykonywanie zabiegów nawet na delikatnej skórze twarzy i innych obszarach ciała.

  • Laser do depilacji GentleLase – jest to nowatorski laser aleksandrytowy, który posiada wszechstronne zastosowanie. Dzięki niemu możemy trwale i bezpowrotnie pozbyć się niechcianego owłosienia na całym ciele, jak i na twarzy. Świadczy to o jego delikatności i skutecznym działaniu. Urządzenie GentleLase swoje rewelacyjne działanie zawdzięcza wykorzystaniu podwójnej długości fali z wysoką koncentracją energii.
  • Motus – epilacja laserowa tym urządzeniem przeznaczona jest dla osób o bardzo niskim progu bólu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki czemu nawet najbardziej wrażliwa osoba będziesz mogła się zrelaksować i w spokoju przeczekać do końca sesji. Urządzenie te idealnie sprawdzi się na jasnych i cienkich włosach. Laser do depilacji Motus charakteryzuje się bardzo wysoką absorbcją melaniny w skórze, wysoką mocą maksymalną oraz małą długością impulsu. Dzięki precyzyjnej ocenie fototypu skóry i jakości włosa dobierane są odpowiednie parametry do przeprowadzenia epilacji na ciele. Technologia ta gwarantuje stałe pozbycie się owłosienia z każdej partii ciała i twarzy.

Czy depilacja laserowa boli?

Wiele kobiet, szczególnie przed pierwszą wizytą zastanawia się, czy depilacja laserowa boli? Każda epilacja laserowa przeprowadzana w naszej Klinice jest praktycznie bezbolesna, dzięki posiadanemu systemowi Skin Cooling System. W Beauty Skin znajdziesz aż trzy chłodziarki, które skutecznie minimalizują odczuwanie bólu, zapewniając całkowitą wygodę i komfort podczas zabiegu.

Jak przygotować się do epilacji laserowej skóry wrażliwej?

Przygotowanie do epilacji skóry wrażliwej nie różni się od standardowej procedury. Przed zabiegiem unikaj solarium, bądź wystawiania ciała na silne promienie słońca, a także nie używaj samoopalacza przynajmniej sześć tygodni przed terapią. W dniu wizyty dokładnie wydepiluj maszynką miejsce poddawane zabiegowi, pozostawiając jedynie mały fragment do pobrania parametrów wiązki lasera.

Skorzystaj z zabiegu laserowej epilacji i ciesz się gładką oraz piękną skórą. Indywidualnie dobierzemy najskuteczniejszy laser do depilacji dla Twojego rodzaju skóry.