bezbolesna depilacja ciała

Depilacja ciała laserem pozwala na skuteczne pozbycie się nadmiaru owłosienia. Daje szybkie oraz długotrwałe efekty. Laser jest najbardziej skuteczną metodą usuwania włosków, zarówno tych ciemnych i mocnych, jak i jasnych i słabych. Wykonywana może być ona na niemal wszystkich partiach ciała. Bardzo często  depilacja laserowa kojarzy nam się z bolesnym zabiegiem. Obawiają się go szczególnie osoby o niskim progu bólu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że depilację ciała można uczynić niemal całkowicie bezbolesną – w naszej Klinice Beauty Skin do depilacji wykorzystywane mogą być bowiem profesjonalne lasery oraz chłodziarki, które minimalizują ryzyko wystąpienia bólu. Dowiedz się więcej na temat specjalnych systemów, które pozwalają uczynić depilację ciała bezbolesną!

Epilacja laserowa – szybki i długotrwały efekt

Epilacja laserowa to metoda usuwania owłosienia za pomocą specjalnego lasera. Ze względu na swoją długotrwałość cieszy się ona coraz większą popularnością. Epilacja laserem jest też niezwykle skuteczna. Lasery takie jak Thunder MT czy Vectus lub Motus AX gwarantują pozbycie się nawet cienkich i jasnych włosków, a wykorzystywana technologia pozwala na dobranie odpowiednich parametrów zabiegowych indywidualnie dla  każdego pacjenta. Co więcej, dzięki zastosowaniu specjalnych systemów chłodzących depilacja ciała staje się niemal całkowicie bezbolesna, nawet dla osób szczególnie wrażliwych na ból.

Motus AX – laser dla osób o niskim progu bólu

Do depilacji osób wrażliwszych na ból wykorzystujemy specjalny laser aleksandrytowy. Zabieg nim jest praktycznie bezbolesny. Stosowany może być on w partiach ciała takich jak: nogi, pośladki, ręce, bikini, klatka piersiowa, brzuch czy kark. Laser Motus AX wykorzystuje wiązkę światła o długości 755 nm. Dzięki temu, że zapewnia dużą absorpcję energii, służy on do depilacji jasnych oraz cienkich włosów. Jest bardzo skuteczny, a bezpieczeństwo gwarantuje możliwość dobrania odpowiednich parametrów indywidualnie do predyspozycji każdego pacjenta. Motus AX przeznaczony jest dla osób o niski progu bólu, ponieważ zawiera on specjalną, szafirową głowicę, posiadającą mechanizm chłodzenia. Dzięki niej zmniejszone zostaje uczucie dyskomfortu w trakcie zabiegu. Redukcja bólu nie wpływa na skuteczność depilacji. Laser Motus daje trwały efekt, który osiągnięty zostaje po serii około 4 zabiegów, które wykonywane mogą być w odstępach około czterotygodniowych.

Depilacja laserowa z wykorzystaniem Skin Cooling System

Innym sposobem na uczynienie depilacji bezbolesną jest zastosowanie specjalnego systemu chłodzącego – Skin Cooling System. Chłodziarka wykorzystywana jest przy wykonywaniu epilacji laserowej między innymi laserem Vectus. Skin Cooling System pozwala na zniwelowanie bólu również u osób najbardziej wrażliwych. Usługa chłodzenia w naszej klinice Beauty Skin, która posiada aż 3 chłodziarki, jest całkowicie bezpłatna i gwarantuje komfort pacjenta niezbędny podczas zabiegu depilacji. Dzięki systemom chłodzącym, depilacja laserowa staje się bezbolesna i pozwala na skorzystanie z niej również osobom szczególnie wrażliwym.

System chłodzenia DCD – gwarancja bezbolesnej depilacji

Innym systemem, który zapewnia bezbolesną depilację, jest DCD. DCD – Dynamic Cooling Device minimalizuje ryzyko odczuwania bólu. Pozwala on też uniknąć efektów ubocznych, które mogłyby wystąpić w trakcie zabiegu. Dzięki temu systemowi specjalista dobiera odpowiednie parametry zabiegowe indywidualnie do potrzeb pacjenta. DCD pozwala na stałą ochronę skóry przed jej nadmiernym przegrzaniem lub uszkodzeniem naskórka. System DCD wykorzystywany jest między innymi przy depilacji laserem aleksandrytowym GentleLase. Dzięki systemowi DCD z depilacji laserowej GentleLease skorzystać mogą wszyscy – nawet pacjenci o najniższym progu bólu.

Dowiedz się więcej na temat bezbolesnej depilacji ciała i pozbądź się owłosienia na stałe bez dyskomfortu. Ciesz się piękną, gładką skórą przez długi czas!