Wraz z wiekiem skóra i tkanki w naturalny sposób tracą elastyczność. Prowadzi to do zwiotczenia i zmarszczek. Lifting twarzy to zabieg chirurgiczny, który podnosi i napina te tkanki twarzy.

Zabieg dostępny jest w naszej klinice Beauty Skin.

Lifting twarzy może polegać na usunięciu nadmiaru skóry, wygładzeniu fałd lub zmarszczek oraz napięciu tkanki twarzy. Nie obejmuje liftingu brwi ani oczu, chociaż można to zrobić w tym samym czasie. Lifting dotyczy tylko dwóch trzecich dolnej części twarzy i często szyi. Ludzie poddają się liftingom z wielu różnych powodów. Częstym powodem jest ukrywanie oznak starzenia.

Dobrymi kandydatami do liftingu są:

 • zdrowe osoby, u których nie występują schorzenia, które mogą utrudniać gojenie się ran lub powrót do zdrowia po operacji
 • osoby, które nie palą ani nie nadużywają substancji szkodliwych takich, jak alkohol
 • tych, którzy mają realistyczne oczekiwania co do operacji.

Tradycyjnie nacięcie wykonuje się na linii włosów w pobliżu skroni. Cięcie przebiega przed uchem, w dół przed i obejmując płatek ucha, a następnie z powrotem do dolnej części głowy za uszami. Tłuszcz i nadmiar skóry można usunąć lub ponownie rozprowadzić z twarzy. Znajdujące się poniżej mięśnie i tkanka łączna ulegają redystrybucji i napięciu. Jeśli jest minimalne zwiotczenie skóry, można wykonać „mini” lifting twarzy. Obejmuje to krótsze nacięcia.

Jak wygląda nieinwazyjny lifting w Beauty Skin?

Nie każdy jest gotowy na przeprowadzenie inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów do wachlarza usług Beauty Skin wprowadziliśmy nieinwazyjny lifting, który daje niesamowite efekty.

SonoQueen to najnowsza technologia ultradźwięków, o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Skoncentrowana wiązka fali pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co rozpoczyna proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. W wyniku czego otrzymujemy efekt wielowymiarowego ujędrnienia oraz napięcia skóry. SonoQueen posiada komplet specjalnych kartridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest bezbolesny, a pierwsze efekty otrzymujemy bezpośrednio po zabiegu. Najbardziej spektakularnym efektem możemy cieszyć się po 3 miesiącach.

Wskazania do zabiegu:

 • zwiotczenie skóry w obszarze żuchwy,
 • linie marionetki,
 • lwia zmarszczka,
 • zmarszczki na czole,
 • kurze łapki,
 • zwiotczała skóra wokół oczu,
 • zmarszczki palacza,
 • opadające policzki,
 • zmarszczki na szyi i dekolcie.

Zabieg w Beauty Skin jest bezpieczny i niezwykle skuteczny, a efekty są widoczne od razu.

Jakie są efekty nieinwazyjnego liftingu?

Każdy niechirurgiczny lifting twarzy jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dostępnych jest wiele nieinwazyjnych technik, które zajmują się wszystkim, od drobnych zmarszczek, głębokich bruzd, zwiotczałej skóry, przerzedzonych ust, zapadniętych policzków, dużych porów, blizn potrądzikowych i utraty objętości twarzy.

Efekty nieinwazyjnego liftingu są świetne. Skóra jest widocznie napięta, wygląda młodo i jędrnie. Efekty widoczne są przez długie miesiące, ale zabieg można powtarzać regularnie w celu ich utrzymania.

Dla kogo nieinwazyjny lifting?

Nieinwazyjny lifting wykonywany w Beauty Skin to rozwiązanie skierowane do osób w każdym wieku, zarówno do kobiet,  jak i do mężczyzn. Po konsultacji medycznej otrzymamy wskazanie bądź przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zabieg jest najbardziej skuteczny u pacjentów o umiarkowanym zwiotczeniu skóry. W przypadku zaawansowanego zniszczenia skóry niezbędne będzie dokonanie inwazyjnego liftingu. Ale o tym zdecyduje specjalista.

Wybór odpowiedniej kliniki i specjalisty ma kluczowe znaczenie w przypadku komfortu pacjenta i skutecznego przeprowadzenia zabiegu. W Beauty Skin stawiamy na profesjonalizm i kompleksową opiekę nad pacjentem. Przy wyborze specjalisty warto kierować się jego opiniami wśród pozostałych pacjentów. W Beauty Skin posiadamy wszelkie uprawnienia, które sprawiają, że jesteśmy certyfikowaną kliniką.

Zapraszamy od odwiedzenia naszej kliniki Beauty Skin.