Z okładek czasopism i ekranów telewizorów spoglądają na nas codziennie coraz młodsze twarze. Nic dziwnego, że w pogoni za młodością czują się zagrożone bardziej naznaczone wiekiem kobiety, pragnące się wciąż podobać i odnosić sukcesy. Lifting twarzy stał się w ostatnich czasach jednym z najpopularniejszych zabiegów, na który decydują się starzejące się gwiazdy. Nie zawsze efekty zabiegu są korzystne, co w dużej mierze zależy od doświadczenia specjalistów go wykonujących.

W naszej klinice gwarantujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi, dyskretnie poprawiające drobne defekty, zawsze jednak dające naturalne rezultaty zgodnie z planowanymi założeniami.

Lifting twarzy – jakie daje możliwości?

Lifting twarzy zakłada poprawę i korektę niedoskonałości skóry, poprawiając wygląd i nadając atrakcyjny wyraz twarzy i ciała, często utracony w wyniku naturalnego starzenia się skóry. Lifting twarzy pozwala na odmłodzenie twarzy i ujędrnienie skóry na wszystkich obszarach ciała, a zatem szyi, ramion, brzucha czy pośladków.

W naszej klinice do liftingu twarzy i ciała wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, jakim jest z pewnością SonoQueen Hifu. Bezinwazyjny zabieg liftingujący wyklucza użycie skalpela, co na pewno zachęci osoby bojące się chirurgicznej ingerencji.

SonoQeen Hifu – poznaj zalety liftingu

SonoQueen Hifu to specjalne urządzenie wysokiej jakości, wykorzystujące zaawansowaną technologię ultradźwiękową. Zastosowanie ultradźwięków pozwala na równomierne rozłożenie mocy urządzenia, trafiającego na każdy obszar. Emitowana wiązka fal dociera do wszystkich warstw skóry, pobudzając skórę do regeneracji.

Do głównych zalet liftingu SonoQueen Hifu należy gwarancja wysokiej jakości, zastosowanie na wielu obszarach, satysfakcjonujące i pogłębiające się efekty oraz uniwersalność. Do zabiegu liftingu twarzy i ciała mogą przystąpić zarówno kobiety, jak i mężczyźni bez względu na wiek.

Największą zaletą zabiegu liftingu twarzy i ciała SonoQueen jest bez wątpienia jego krótki czas trwania oraz bezinwazyjność, eliminująca jakikolwiek czas rekonwalescencji. Co najważniejsze, wystarczy tylko jeden zabieg, by po upływie 3 miesięcy w pełni cieszyć się efektami.

Lifting SonoQueen – czy jest bezpieczny?

Wykorzystujące technologię HIFU urządzenie SonoQueen jest jak najbardziej bezpieczne dla skóry. Wiązka fal ultradźwiękowych jest umiejętnie skierowana tak, by aktywować koagulację, produkcję nowego kolagenu oraz obkurczanie komórek, bez ryzyka bólu czy dyskomfortu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu katridży, które są dopasowane pod pacjenta i jego problem. W zabiegu stosuje się katridże w zależności od stopnia wnikania w skórę. Delikatniejsze katridże stosuje się na twarz, a wnikających głębiej w skórę używa się do większych obszarów ciała.

Lifting SonoQueen – dlaczego jest właśnie dla Ciebie?

Na lifting twarzy powinny się zdecydować osoby, nie czujące się komfortowo we własnej skórze i odczuwające z tego powodu przykrości. Chociaż starzenie się skóry jest naturalnym procesem, nie trzeba mu się do końca poddawać.

Po czym poznać, że lifting twarzy jest dla Ciebie?

  • Przeszkadza Ci cienka i wiotka skóra twarzy i szyi,
  • Zauważyłeś/aś utratę elastyczności ciała, szczególnie w okolicach brzucha, ramion, pośladków czy dekoltu,
  • Martwią Cię pierwsze zmarszczki i bruzdy,
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej skutecznie psuje Ci humor,
  • Posiadasz szarą i zmęczoną cerę,
  • Wstydzisz się podwójnego podbródka.

Zabieg liftingujący SonoQueen Hifu przywraca pewność siebie, pozwalając na nowo odkryć i polubić swoją skórę.