To pytanie zadają sobie szczególnie pacjenci, u których dieta czy ćwiczenia przynoszą niewielkie rezultaty. Sprawdź metody takie jak Velashape i zdecyduj, czy zależy Ci na dobrej sylwetce.

Większość bardzo młodych osób nie ma problemu ze zrzuceniem wagi. Problemy zaczynają pojawiać się po ciąży, w wyniku zmian hormonalnych, a także z wiekiem. Wówczas nawet zdrowa dieta może być niewystarczająca, by zrzucić kilogramy i wygładzić skórę.

Zdarza się też, że cała sylwetka jest harmonijna poza jednym obszarem: udami, boczkami czy obwisłą skórą na ramionach. Niektórzy po gwałtownej utracie wagi dowiadują się, że szczupłość tylko uwydatnia niezgrabny podbródek czy tzw. „pelikany”. Do niedawna w takiej sytuacji trzeba było pogodzić się z koniecznością przeprowadzenia drogiego zabiegu chirurgicznego. Na szczęście dziś dostępne są też inne metody.

Metody oparte na HIFU

HIFU to ultradźwięki, które od jakiegoś czasu są wykorzystywane w kosmetyce. Stosuje się je również w gabinecie Beauty Skin w Warszawie. Zabieg HIFU pozwala skoncentrowanej wiązce fal wniknąć w głąb skóry. W efekcie powstają mikrouszkodzenia na poziomie skóry właściwej lub tuż pod naskórkiem. Organizm natychmiast zaczyna naprawiać zniszczenia, produkując więcej kolagenu, który ujędrnia skórę w miejscu zabiegu. Wymaga to niezwykłej precyzji i najlepszych urządzeń – takich jak SonoQueen i Ultraskin II Absolute.

Velashape – po jakim czasie efekty?

Drugim tego typu mało inwazyjnym zabiegiem w Beauty Skin w Warszawie jest Velashape. Łączy on działanie:

  • prądu RF,
  • światła podczerwonego,
  • masażu podciśnieniowego.

Każda z tych metod osobno daje dobre efekty. Velashape łączy działanie trzech zabiegów w jednym.Technologia służy do wyszczuplania nawet o kilka centymetrów i redukcji cellulitu. Po jakim czasie widać efekty Velashape? Przed sezonem urlopowym czy ślubem można wykonać nawet 4-6 zabiegów w tygodniowych odstępach – to pozwoli na uzyskanie stopniowo coraz lepszego efektu.

Inne polecane metody

Poza metodami HIFU i Velashape, efekty daje też kilka innych zabiegów Najprzyjemniejsze są oczywiście masaże, które drenują skórę i działają ujędrniająco.Szczególnie takie pod ciśnieniem, jak endermologia. Ciekawym pomysłem może być też kriolipoliza, czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej połączone z działaniem fali akustycznej.

W Beauty Skin przed zabiegiem dokonujemy pomiaru grubości tkanki tłuszczowej za pomocą USG. Dzięki temu zobaczysz realne efekty i będziesz mogła je zmierzyć. Zapraszamy na pierwszy zabieg! Możesz też wybrać samą falę akustyczną lub zmniejszyć złogi tłuszczu metodą karboksyterapii, czyli za pomocą dwutlenku węgla. Wszystkie wymienione metody są bezbolesne, co czyni z nich niesamowitą alternatywę dla tradycyjnych zabiegów liposukcji. Większość z nich możesz wykonać o dowolnej porze roku pojedynczo lub w seriach. Niektóre zabiegi możesz też ze sobą łączyć dla jeszcze lepszego efektu.