cellulit po ciąży Beauty Skin

Ciąża jest radosnym okresem oczekiwania na dziecko. Dla wielu kobiet jest wyjątkowy i niezapomniany okres w życiu. Niestety, zmiany hormonalne zachodzące w organizmie oraz zwiększenie masy ciała nie pozostają bez wpływu na sylwetkę i kondycję skóry. Nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, cellulit, utrata jędrności skóry to najczęstsze problemy młodych mam. Poznaj sprawdzone i skuteczne zabiegi modelujące po ciąży.

Czytaj dalej

Wakacje dobiegły końca, a Ty znowu musisz wrócić do codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych. Urlopowe wspomnienia wciąż wywołują uśmiech na twarzy, ale po nie można tego powiedzieć o wyglądzie Twojej cery? Ekspozycja na słońce, zmiana klimatu, częste podróże negatywnie wpływają na wygląd skóry twarzy. Poznaj najlepsze zabiegi na cerę po wakacjach, które przywrócą jej piękny i naturalny wygląd.

Czytaj dalej

odchudzanie Beauty Skin

Szczupła sylwetka to marzenie wielu kobiet, a także mężczyzn. Nadmiar tkanki tłuszczowej wpływa negatywnie na samopoczucie i samoocenę, dlatego coraz więcej osób stosuje diety oraz regularnie ćwiczy. Niestety, w przypadku niektórych partii ciała sama dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych efektów. Z kolei zabiegi chirurgiczne budzą wiele obaw. Idealnym rozwiązaniem jest kriolipoliza ZLipo, poznaj jej zalety.

Czytaj dalej

Cellulit jest problemem wielu kobiet. Nieestetyczna pomarańczowa skórka negatywnie wpływa na samopoczucie. Niestety, usuwanie cellulitu nie należy do najprostszych zadań i wymaga wiele wysiłku. Czy istnieją szybkie i skuteczne metody redukcji cellulitu? O odpowiedź poprosiliśmy specjalistów z Beauty Skin w Warszawie.

Czytaj dalej

Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swoich nóg. Masywne łydki czy spuchnięte kostki nie wpływają najlepiej na samopoczucie i samoocenę. Coraz więcej osób próbuje poprawić kształt łydek zbilansowaną dietą i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi. Jednak nie zawsze udaje się uzyskać zamierzone efekty. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się Endermologia Alliance, skuteczny i bezpieczny zabieg.

Czytaj dalej

Lato to sezon urlopowy, czas wypoczynku i relaksu, gdy każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie, świeżo i młodo.

Czytaj dalej

Wiele kobiet, które chcą wysmuklić ciało przed wakacjami zastanawia się, jak poprawić problematyczne partie w bezinwazyjny i prosty sposób?

Czytaj dalej

Boczki to nic innego, jak miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej w okolicy bioder. Wiele kobiet ma kompleksy na tym punkcie i zastanawia się, jak w bezpieczny i mało inwazyjny sposób udoskonalić tę problematyczną partię ciała?

Czytaj dalej

Wakacje to czas, gdy chętnie wyjeżdżamy nad morze i korzystamy z kąpieli słonecznych. Kobiety, chcąc czuć się na plaży komfortowo i wyglądać na zadbane, depilują swoje ciało. Jednak tradycyjne metody usuwania owłosienia, takie jak maszynka do golenia, czy wosk niejednokrotnie pozostawiają na skórze nieestetyczne podrażnienia.

Czytaj dalej

usuwanie tkanki tłuszczowej beautyskin

Redukcja miejscowej nadwagi to temat, który interesuje wiele kobiet mających kompleksy na punkcie niedoskonałości swojej figury. Co robić, gdy mimo regularnych ćwiczeń i ścisłej diety sylwetka nie prezentuje się atrakcyjnie?

Czytaj dalej