Z wiekiem skóra traci jędrność i pojawiają się zmarszczki. Co sprawia, że starzejemy się? Niestety jest wiele czynników, które mają wpływ na stan naszej skóry.

Czytaj dalej

zmarszczki pod oczami Beauty skin

Wakacje mają nas zrelaksować i odmłodzić, i zwykle tak się dzieje. Jednak między wszystkimi dodatkowymi słodyczami i jedzeniem, długimi lotami i ciągłymi godzinami na słońcu, Twoja skóra może wydawać się zmęczona. W jaki sposób ją pielęgnować?

Czytaj dalej

Usunięcie tatuażu nie różni się aż tak bardzo od wykonania tatuażu. Oznacza to, że jest na to więcej niż jeden sposób i bez względu na to, na jaką metodę wybierzesz jesteś w stanie usunąć cały tatuaż i ponownie cieszyć się piękną skórą bez dodatkowych zdobień. Dlaczego pacjenci decydują się na ten zabieg?

Czytaj dalej

Wolumetria twarzy to zabieg, który umożliwia modelowanie twarzy i znaczne odmłodzenie skóry za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg jest mało inwazyjną alternatywą dla procedur medycyny estetycznej z użyciem skalpela. Kwas hialuronowy wykorzystywany w trakcie zabiegu to prawdziwy eliksir młodości, który potrafi zdziałać cuda. Wolumetria pozwala na osiągnięcie takich efektów jak modelowanie owalu twarzy, zwiększenie objętości i przywrócenie gęstości skórze, a także korektę kształtu nosa czy policzków.

Czytaj dalej

Jeśli masz dość golenia, pęsety lub woskowania w celu usunięcia niechcianych włosków, depilacja laserowa może być opcją wartą rozważenia.

Czytaj dalej

Luźna skóra to normalne doświadczenie po ciąży. W czasie ciąży skóra rozciąga się, aby pomieścić dziecko. W rezultacie wiele kobiet po porodzie stwierdza, że ​​skóra wokół brzucha jest luźna. To, jak szybko skóra wraca do normy po porodzie, może zależeć od wielu czynników, w tym od wagi, wieku i genetyki kobiety. Zdrowy styl życia i dieta mogą pomóc zminimalizować ryzyko zbyt szybkiego przybierania na wadze podczas ciąży. Unikanie przybierania na wadze przekraczającego zalecaną ilość może pomóc zmniejszyć prawdopodobieństwo luźnej skóry po ciąży.

Czytaj dalej

Cera naczynkowa to rodzaj bardzo delikatnej, płytko unaczynionej skóry o mało elastycznych naczyniach krwionośnych. W przypadku cery normalnej naczynka natychmiast się obkurczają, a rumieniec przestaje być widoczny. Jednak gdy naszym naczynkom brakuje elastyczności, proces obkurczania staje się trudniejszy, co daje efekt ciągłego zaczerwienienia.

Czytaj dalej

Jak wyszczuplić plecy Beauty Skin

Skóra po 40 roku życia wymaga specjalnej pielęgnacji i nawodnienia. Intensywna praca, zmęczenie, niewyspanie oraz nadmierna ekspozycja na słońce powodują, że nasze ciało z czasem traci jędrność, a skóra twarzy staje się poszarzała. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy dobrać odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej, aby skóra odzyskała dawny blask.

Czytaj dalej

Wyszczuplanie łydek Beauty Skin

Wiemy, że codzienne ćwiczenia są dobre dla optymalizacji zdrowia. Ale przy tak wielu dostępnych opcjach i nieograniczonych informacjach łatwo jest przytłoczyć się tym, co działa. Jeśli chcemy szybko wymodelować sylwetkę warto sięgnąć po pomoc specjalistów.

Czytaj dalej

nieudany tatuaż beauty skin

Coraz więcej osób decyduje się z roku na rok na tatuaż. Ponieważ coraz więcej osób wykonuje tatuaże, nie jest zaskakujące, że wzrosła również liczba osób, które chcą je usunąć.

Czytaj dalej